Nexttel Sp. z o.o.
Jakość usług gwarantuje iso 9001:2008
NextTel Fiber

USŁUGI - SYSTEMY IP

Język polskiEnglishGerman

Polityka prywatności - strona używa pliki cookie (ciasteczka)!
Certyfikat iso 9001
NextTel Sp.z o.o.
ul. Puchalska 11
02-851 Warszawa
tel.: +48 22 889 34 78
e-mail: serwis@nexttel.pl

SYSTEMY IP

W związku z rozwojem Internetu technologia IP jest obecnie najszybciej rozwijającą się dziedziną w szeroko rozumianym pojęciu transmisji danych. Niemal z każdym miesiącem pojawiające się nowe aplikacje i usługi wymagają od firm zwiększenia przepływności swoich sieci oraz podniesienia bezpieczeństwa przechowywanych informacji.

Staramy się wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom dlatego Nexttel dostarcza kompleksowe rozwiązania sieci, systemów teleinformatycznych oraz telefonii IP dla klientów biznesowych. Świadczymy usługi związane z projektowaniem systemów teleinformatycznych, dostawą oraz konfiguracją urządzeń i oprogramowania.

Nasza oferta obejmuje zarówno budowę sieci w oparciu o tradycyjne technologie przewodowe jak:

oraz technologie bezprzewodowe:

W zakresie telefonii IP oferujemy dostęp do najnowszych rozwiązań najlepszych producentów światowych zapewniając realizację projektów nowoczesnej sieci gwarantującej wysoką jakość i dostęp do szerokiej gamy usług.

Zapewniamy również dostęp do Internetu poprzez sieć transmisji danych funkcjonujących na naszym rynku providerów internetowych. W tym zakresie oferujemy kompleksową obsługę począwszy od złożenia wniosku, a kończąc na dostarczeniu i konfiguracji routera.

W trosce o ochronę sieci korporacyjnej umożliwiamy naszym klientom realizację polityki bezpieczeństwa w oparciu o technologie:


Nasze doświadczenie przy budowie sieci LAN, WAN z urządzeniami aktywnymi wiodących producentów, pracującymi w technologiach : ATM, 10Gigabit Ethernet, Fast/Gigabit Ethernet, Frame relay, PSTN czy ISDN pozwala nam zapewnić realizację usług na najwyższym poziomie.

Copyright © Nexttel, All Right Reserved
projekt i wykonanie: foxbit.pl