Nexttel Sp. z o.o.
Jakość usług gwarantuje iso 9001:2008
NextTel Fiber

PRODUKTY - OSPRZĘT ŚWIATŁOWODOWY

Język polskiEnglishGerman

Polityka prywatności - strona używa pliki cookie (ciasteczka)!
Certyfikat iso 9001
NextTel Sp.z o.o.
ul. Puchalska 11
02-851 Warszawa
tel.: +48 22 889 34 78
e-mail: serwis@nexttel.pl

OSPRZĘT ŚWIATŁOWODOWY

Dzięki współpracy z czołowymi producentami osprzętu światłowodowego posiadamy bogatą ofertę w tym zakresie produktów. Zapewniamy krótkie terminy dostaw, wykonanie niestandardowych zleceń na specjalne zamówienie klienta, a wszystko w najlepszej jakości. Cały czas wzbogacamy nasze portfolio o najnowsze produkty dostępne na rynku jak i projekty autorskie. W trosce o naszych klientów chcemy zapewnić im zawsze najlepsze rozwiązania w najlepszej cenie.

Złącza i adaptery

Do wykonania połączeń optycznych pomiędzy urządzeniami jak również do zakończenia kabli światłowodowych gradientowych i wielomodowych zapewniamy dostawę następujacych produktów:

Oferujemy złącza najlepszych producentów w standardach:

Naszym klientom gwarantujemy fachową obsługę, realizację nietypowych zamówień, krótkie terminy dostaw i jak zawsze konkurencyjną cenę.

Przełącznice

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór przełącznic światłowodowych do zastosowania w:

Nasze przełącznice przeznaczone są do montażu w stojakach lub w szafach 19 i 21 calowych i w zależności od potrzeb klienta są skalowalne i mogą być wyposażone w elementy centralne typu:

 Tłumiki

Dla ograniczenia poziomu mocy sygnału optycznego pomiędzy urządzeniami proponujemy wykorzystanie tłumików optycznych. W swojej ofercie posiadamy osprzęt największych producentów gwarantując tym samym najwyzszą jakość sprzedawanych produktów.

Prowadnice

Do lepszej organizacji kabli światłowodowych w szafach 19” proponujemy zastosowanie naszych prowadnic optycznych. Poprzez użycie w nich koryta grzebieniowego oraz dzięki dodatkowym otworom do mocowania rury karbowanej zapewniają one pełną ochronę włókien optycznych oraz bardzo wygodne zarządzanie nimi w obrębie stojaka.

Copyright © Nexttel, All Right Reserved
projekt i wykonanie: foxbit.pl