Nexttel Sp. z o.o.
Jakość usług gwarantuje iso 9001:2008
NextTel Fiber

PRACA - NextTel Sp. z o.o.

Język polskiEnglishGerman

Certyfikat iso 9001
NextTel Sp.z o.o.
ul. Puchalska 11
02-851 Warszawa
tel.: +48 22 889 34 78
e-mail: serwis@nexttel.pl

PRACA

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem w branży telekomunikacyjnej. Dzięki oferowanym nowoczesnym technologiom, sprawnemu zarządzaniu oraz pełnemu zaangażowaniu młodej, solidnie wykształconej kadry zdobyliśmy zaufanie naszych klientów.

W związku z ekspansją firmy, aktualnie poszukujemy:

INŻYNIER (Specjalista ds. telekomunikacji)

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail:

praca@nexttel.pl

Prosimy o dopisanie następujacej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."