Nexttel Sp. z o.o.
Jakość usług gwarantuje iso 9001:2008
NextTel Fiber

PRODUKTY - KABLE MIEDZIANE

Język polskiEnglishGerman

Polityka prywatności - strona używa pliki cookie (ciasteczka)!
Certyfikat iso 9001
NextTel Sp.z o.o.
ul. Puchalska 11
02-851 Warszawa
tel.: +48 22 889 34 78
e-mail: serwis@nexttel.pl

KABLE MIEDZIANE

Nasza oferta w zakresie kabli miedzianych to przede wszystkim specjalistyczne kable telekomunikacyjne na indywidualne życzenie klienta.

Kabel transmisyjny 120Ω ze złączami RJ-45

Kabel symetryczny umożliwiający wyprowadzenie czterech kanałów E1 (2 Mb/s) Wyrób produkowany jest w oparciu o kabel telekomunikacyjny stacyjny do transmisji danych dla urządzeń pracujących w paśmie do częstotliwości do 1 MHz (przepływności 2Mb/s) o symbolu Yn-YTKSXekp 8x(1x2x0,4) produkowanym przez Zakłady Kablowe Bitner i TECHNOKABEL oraz ekranowane złącza RJ-45 produkcji AMP W celu zwiększenia niezawodności oraz wytrzymałości mechanicznej złącza RJ-45 po zakończeniu kabla są zalewane tworzywem. Odcinki kabla dla poszczególnych portów E1 posiadają zróżnicowaną długość (sąsiednie złącza są zakończone z dystansem 15 mm).

Kable ze złączami DB9

Wyrób produkowany jest w oparciu o kabel telekomunikacyjny stacyjny UTP kat.5e 4x2x0,5 bądź liniowy LAN T11 kat.5e 4x2x0,5 Kabel zakończony jest złączem DB-25 żeńskim, obudowa w kolorze białym bądź czarnym wykonana jest metodą wtryskową, na obu stronach obudowy widnieje symbol produktu. Stosowany do wyprowadzenia sygnałów AUX z urządzeń telekomunikacyjnych. Na życzenie klienta możliwy dowolny schemat połączeń.

Kable ze złączami DB25

Wyrób produkowany jest w oparciu o kabel telekomunikacyjny stacyjny YTKSY5x2x0,5 bądź liniowy YzTKMXpw. Kabel zakończony jest złączem DB-25 żeńskim, obudowa w kolorze białym bądź czarnym wykonana jest metodą wtryskową, na obu stronach obudowy widnieje symbol produktu. Stosowany do wyprowadzenia sygnałów AUX z urządzeń telekomunikacyjnych. Na życzenie klienta możliwy dowolny schemat połączeń.

Copyright © Nexttel, All Right Reserved
projekt i wykonanie: foxbit.pl